KONST / Litografier / Färglitografi 10493078
nr 1049 3078
Färglitografi
Berndt-Rune Jävebrandt, Vässarö, signerad, -83, motivet: motivet: 34x45
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 15 augusti 2016
kl 18:26:18
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
500 kr